OSIĄGNIJ SWÓJ CEL BIZNESOWY Z WŁAŚCIWYM WSPARCIEM, EDUKACJĄ I STRATEGIĄ.
Na platformie znajdziesz kursy, dzięki którym udoskonalisz swoje kompetencje zawodowe, zdobędziesz całkiem nowe umiejętności, poznasz inspirujące tematy.  Mówimy tylko o rzeczach dotyczących nas w praktyce.
Cel: trening, przygotowanie motoryczne

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO/
PERFORMANCE SPECIALIST

Akademia S&C PERFORMANCE SPECIALIST (TRENER PRZYGOTOWANIA FIZYCZNEGO) oparty jest na solidnych dowodach naukowych i wieloletnim praktycznym doświadczeniu w pracy ze sportowcami wszystkich szczebli, operatorami taktycznymi i pracownikami.
Idealne dla trenerów personalnych, fizjoterapeutów chcących rozwinąć wiedzę z zakresu rehabilitacji sportowej, przygotowania motorycznego. 
Zobacz więcej
Cel: fizjoterapia, rehabilitacja sportowa, przygotowanie motoryczne

FIZJOTERAPIA W SPORCIE/ TRENER MEDYCZNY

Fizjoterapia w sporcie to szkoła dla trenerów, którzy pracują z osobami po kontuzjach oraz dla fizjoterapeutów, którzy pracują z pacjentami aktywnymi i sportowcami.
Idealne dla trenerów, fizjoterapeutów chcących rozwinąć wiedzę z zakresu rehabilitacji sportowej, przygotowania motorycznego na różnych etapach kontuzji.
Zobacz więcej
Cel: Rozwój osobisty, biznes

SHERLOCK TALKING

Stworzyłem wyjątkowy, merytoryczny portal. Postanowiłem opisać Ci moje autentyczne podejście treningowe, fizjoterapeutyczne, biznesowe.
Idealne dla osób chcących zacząć swój biznes i przedsiębiorców
Zobacz więcej
Cel: trening, przygotowanie motoryczne, fizjoterapia, biznes, rozwój

PRAKTYCZNE WEBINARY

Co to znaczy? Jeśli podobał Ci się webinar, w którym brałaś/eś udział lub z jakiegoś powodu przegapiłaś/eś jego termin, już teraz możesz uzyskać do niego dostęp. Sprawdź listę i rozpocznij edukację w wybranym przez siebie temacie.
Zobacz więcej
Cel: diagnostyka, testy funkcjonalne, analiza, fizjoterapia, trening

WSPÓŁCZESNA DIAGNOSTYKA (REPs Polska)

Zobacz jak opanować analizę i diagnostykę klientów. Bez wydawania fortuny na drogie kursy i szkolenia. NIE MASZ CZASU NA DIAGNOSTYKĘ?
Pokażę Ci gotową matrycę, którą możesz wykorzystać już teraz!
Idealne dla trenerów personalnych, fizjoterapeutów chcących rozwinąć wiedzę z zakresu testów diagnostycznych. Nauczymy Cię analizować i przeprowadzać testy funkcjonalne, kliniczne.
Zobacz więcej
Cel: biznes, 250,000 PLN Przychodu

AKADEMIA BIZNESU

Dołącz do zamkniętej grupy przedsiębiorców i freelancerów skupionych na rozwijaniu biznesu. W środku znajdziesz niezbędną wiedzę oraz wsparcie potrzebne do skalowania firmy.
Idealne dla osób chcących zacząć swój biznes i przedsiębiorców
Zobacz więcej
Cel: fizjoterapia, rehabilitacja sportowa, przygotowanie motoryczne

ACL OD TEORII DO PRAKTYKI

Zobacz jak stworzyć w 10 godzin skuteczny plan dla Twoich klientów po ACLR i sprawić by wrócili do sportu. Poznasz zasadność treningu w rehabilitacji sportowej. 
Idealne dla trenerów personalnych, fizjoterapeutów chcących rozwinąć wiedzę z zakresu rehabilitacji sportowej, przygotowania motorycznego w kontuzji ACL
Zobacz więcej
Cel: fizjoterapia, rehabilitacja sportowa, przygotowanie motoryczne

STAW BIODROWY OD A DO Z

Zobacz jak stworzyć skuteczne ramy rehabilitacji sportowej. Ćwicz mądrze i wróć do sportu.
Idealne dla trenerów personalnych, fizjoterapeutów chcących rozwinąć wiedzę z zakresu rehabilitacji sportowej, przygotowania motorycznego w kontuzji FAI.
Dowiesz się co robić po endoprotezoplastyce biodra. 
Zobacz więcej
Cel: biznes, skalowanie produktów, usług

SKUTECZNY MARKETING: 7 KROKÓW DO SUKCESU

Zobacz jak stworzyć w kilka godzin skuteczny plan marketingowy. Chcesz mieć więcej klientów? Nawet jeśli dopiero zaczynasz.
Idealne dla osób chcących zacząć swój biznes i przedsiębiorców
Zobacz więcej
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 przez Kamil Malinowski