Pierwsze w Polsce studia podyplomowe
FIZJOTERAPIA W SPORCIE
TRENER MEDYCZNY
ZYSKAJ MOŻLIWOŚCI I WYBIJ SIĘ NA RYNKU TRENERA/ FIZJOTERAPEUTY!
Rozpocznij studia zaprojektowane specjalnie dla fizjoterapeutów i trenerów. Ten program łączy modele naukowe z praktyką. Zapewni Ci sukces prywatny i zawodowy. Nauczy Cię, jak efektywnie zarządzać treningiem, wyprowadzać klientów z kontuzji i zwiększać ich performance.

Cykl warsztatów uczących praktycznych kompetencji w osiąganiu celów terapeutycznych i treningowych w różnych schorzeniach układu mięśniowo-szkieletowego tj. bóle dolnego odcinka kręgosłupa, powrót do sportu, trening poznawczy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 👉
ZOSTAŃ SPECJALISTĄ LECZENIA RUCHEM
Dzięki studiom podyplomowym fizjoterapeuci i trenerzy będą wstanie samodzielnie tworzyć ramy rehabilitacji sportowej po wielu kontuzjach, poznają sprawdzone matryce i metody, które przyspieszą proces powrotu sportu.

Praca fizjoterapeutów i trenerów jest szczególnie trudna, dlatego że wymaga łączenia wiedzy z wielu różnych dziedzin. Jednym z takich obszarów jest przejście z wczesnych faz rehabilitacji po return to performance.

Współczesny fizjoterapeuta i trener codziennie tworzy strukturę prowadzenia klientów po kontuzjach tylko czemu, tylko garstka wraca do uprawiania aktywności fizycznej?

Tymczasem tworzenie ram rehabilitacji w oparciu o dociążenie aparatu ruchu staje się coraz większą częścią pracy wielu fizjoterapeutów i trenerów.

33%

1/3 ludności świata potrzebuje jakiejś formy rehabilitacji, treningu.

Cieza et.al. 2020Rebmann

23%

Prawie co 4 osoba wraca do sportu po kontuzji ACLR.

Rebmann et.al. 2020
Czego się nauczysz?
Nabędziesz umiejętności prowadzenia pacjentów po kontuzji oraz rozwiniesz swoje przedsiębiorstwo od A do Z. 

Zdobędziesz praktyczną wiedzę w zakresie: diagnostyki funkcjonalnej, programowania i planowania ram rehabilitacji atletycznej, periodyzacji w rehabilitacji i treningu oraz prowadzenia całego FRAMEWORK dzięki czemu Twój pacjent wróci do uprawiania ukochanej aktywności fizycznej.
CZY TY TEŻ TAK MASZ?

Jesteś zmęczona/zmęczony tym, że wydałeś tysiące jak nie dziesiątki tysięcy na szkolenia a dalej nie masz klientów?

Męczy Cię szukanie konkretnej wiedzy?

Pragniesz poznać sprawdzone strategie i narzędzia w fizjoterapii i treningu które pomogą Ci szybciej się rozwijać?

Masz niesamowitą wiedzę i doświadczenie, ale nie umiesz tego przekazać, by przyciągnąć klientów?

Wiesz, co to jest FRAMEWORK ale nie wiesz jak go zaplanować i połączyć wszystko w spójną całość?

Chciałabyś/chciałbyś nauczyć się jak zdobywać lojalnych klientów oraz utrzymać wysoki poziom satysfakcji, który pozwoli Twojej firmie na długotrwałe funkcjonowanie?

Było choć jedno “TAK”?

to FIZJOTERAPIA W SPORCIE- TRENER MEDYCZNY jest DLA CIEBIE!
Fizjoterapia w sporcie to połączenie nauki z praktyką
Współpraca mgr Kamila Malinowskiego  oraz uczelni wyższej umożliwia połączenie potencjałów i przynosi Ci wielowymiarowe korzyści. To możliwość uzyskania merytorycznej wiedzy oraz zdobycia rynkowych umiejętności od doświadczonych naukowców z praktycznym doświadczeniem. Akademicka forma nauczania łączy się z praktycznym, nowoczesnym podejściem i skutkuje powstaniem oferty, która rewolucjonizuje rynek edukacyjny w Polsce.

Dzięki połączeniu wiedzy akademickiej i doświadczenia system fizjoterapia w sporcie- trener medyczny stał się sprawdzonym źródłem wiedzy dla osób zajmujących się ludzką wydajnością.
Skorzystaj z indywidualnego wsparcia i gotowego procesu od 0 do prawdziwych wyników sportowych.

Specjalizacja fizjoterapia w sporcie to wyjątkowy program edukacji trenerów i fizjoterapeutów, który wyposaży Cię w kompleksowe narzędzia terapeutyczne do pracy z klientami zmagającymi się z dysfunkcjami, bólem i chorobami. Zdobądź holistyczną wiedzę z dziedziny leczenia ruchem, dzięki której staniesz się specjalistą uzupełniającym pracę manualną w gabinecie fizjoterapeutycznym oraz działania lekarza. Intensywny 10-modułowy program stworzony przez pionierów terapii ruchowej w Polsce, którzy wyznaczają międzynarodowe standardy treningu medycznego na całym świecie.
Dlaczego warto studiować?
JAK WYGLĄDA NAUKA W AKADEMII?
10 modułowe studia w formie hybrydowej: stacjonarnej oraz online. 
2 semestry zajęć

Część stacjonarna obejmuje 10 praktycznych zjazdów (1 zjazd weekendowy w miesiącu) łącznie 200 godzin dydaktycznych.
Część online obejmuje dostęp do platformy edukacyjnej na której jest ponad 80 godzin dydaktycznych.

Bogaty skrypt edukacyjny, który jest jedynym dostępnym w naszym kraju tak kompleksowym podręcznikiem do terapii ruchowej.
Otrzymasz świadectwo i certyfikat ukończenia studiów podyplomowych FIZJOTERAPIA W SPORCIE- TRENER MEDYCZNY.

Dołączysz do grupy, która skupiała przedsiębiorców, fizjoterapeutów i trenerów o podobnych wartościach, którzy rozumieją Cię i wnoszą inną perspektywę do Twojego biznesu.
Platforma edukacyjna
Dostęp do zamkniętej platformy edukacyjnej, na której możesz regularnie networkować z innymi studentami i ekspertami.

Otrzymasz ponad 10 dodatkowych szkoleń w formie e-learningu (ponad 80 godzin materiałów). 

Rozwiniesz kompetencje, które są niezbędne w prowadzeniu klienta po kontuzjach w, budowaniu wartościowych relacji i efektywnego biznesu.
Platforma dostarcza ekspercką wiedzę, którą trudno znaleźć w Internecie pełnym błędnych założeń i opinii tzw. „ekspertów”.

Członkowie bardzo aktywnie wymieniają się wiedzą, narzędziami, kontaktami, aby pomóc sobie w wyzwaniach i zareagować na problem dużo szybciej. Pozwala to oszczędzić mnóstwo pieniędzy, czasu i stresu.

Jesteśmy praktykami, dzięki czemu doskonale znamy rynek i reguły nim rządzące. Poznasz uniwersalne rozwiązania, które z powodzeniem można skalować i wdrażać w branży trenera i fizjoterapeuty.
Wewnętrzne webinary i mastermindy online
Grafik niektórych członków uniemożliwia udziały spotkania na żywo. Dlatego robimy regularne wewnętrzne webinary i mastermindy online. Możesz nie być na ani jednym, a i tak otrzymać wartość dzięki, której zaoszczędzisz lub zarobisz  i pozyskasz dodatkowych klientów. 

Networking
Networking na studiach to gwarancja wysokiej jakości kontaktów, budowania długotrwałych relacji, które z czasem przynoszą biznesowe owoce, wzajemnej pomocy, w bieżących wyzwaniach oraz dyskrecja, dzięki, której masz pewność, że to czym się dzielisz z pozostałymi członkami, nie wyjdzie nigdzie na zewnątrz.

Zajmijmy się tym wspólnie. Jeśli chcesz nauczyć się takiego podejścia, pokażę Ci swój proces oraz udostępnię moje materiały i narzędzia.

WSZYSTKO, CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ, BY STALE ROZWIJAĆ SIĘ ZAWODOWO
NA STUDIACH ZYSKUJESZ
Oferujemy studentom możliwość współpracy z doświadczonymi naukowcami z wieloletnim doświadczeniem w branży. Bazą programową jest odpowiedź na faktyczne potrzeby rynku, dzięki czemu nasza oferta to jedna z najbardziej praktycznych propozycji edukacyjnych w Polsce. Wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie i wykształcenie mgr Kamila Malinowskiego to możliwość pracy z osobą, która doskonale orientuje się w trendach i wyzwaniach rynku. Przybliżamy treści warte Waszej uwagi, dzięki którym zbudujecie przewagę konkurencyjną.
E-learning jako metoda nauczania
Nowoczesna edukacja oznacza sięganie po innowacyjne sposoby nauczania. Będziesz zdobywał wiedzę na wykładach i warsztatach w Warszawie oraz podczas szkoleń e-learningowych w domu. To możliwość przyswajania informacji w dowolnym czasie, bez potrzeby przychodzenia na uczelnię, pozwalająca dostosować studia do swojego rytmu życia.
DLA KOGO?
Studia kierujemy w szczególności do:

✅trenerów personalnych, przygotowania motorycznego którzy chcą zdobyć narzędzia terapeutyczne do pracy z klientami zmagającymi się z dysfunkcjami, bólem i chorobami
✅ fizjoterapeutów, którzy pragną uzupełniać pracę na kozetce treningiem na sali
✅ studentów fizjoterapii, którzy wiedzą, że chcą zajmować się treningiem medycznym
✅pasjonatów ruchu, którzy interesują się wiedzą z dziedziny leczenia ruchem

Warunkiem wstępnym kwalifikacji na studia podyplomowe jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów minimum I stopnia.
Program studiów
2 semestry
Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, raz w miesiącu.

Całość studiów Fizjoterapia w sporcie- trener medyczny to 280 godzin dydaktycznych z czego 200 godzin to wykłady i ćwiczenia a 80 godzin - e-learning, praca nad zespołowymi projektami.
Jeśli więc masz dość tkwienia w miejscu. ZOBACZ, co przygotowaliśmy dla Ciebie. 

Kliknij by rozwinąć opis.

1. WSPÓŁCZESNA DIAGNOSTYKA

Omówię najpopularniejsze testy diagnostyczne w fizjoterapii sportowej z uwzględnieniem kontuzji stawu skokowego, kolanowego, biodrowego, kolumny kręgosłupa, kompleksu ramiennego. Nauczymy analizować, przeprowadzać testy funkcjonalne i kliniczne. Przecież precyzyjnie postawiona diagnoza to klucz do sukcesu.

3. STRENGTH DEVELOPMENT- PROGRAMOWANIE I KSZTAŁTOWANIE SIŁY

Omówię proces, tworzenia skutecznych programów treningu siłowego w prewencji kontuzji, które pozwala lepiej przygotować się do uprawiania danej dyscypliny sportowej, lub powrotu do sportu po przebytej kontuzji. Stworzyłem gotowy proces, który pokaże Ci jak zadbać o klienta i dopasować do niego trening tak, żeby osiągnął maksymalny potencjał.

Co dostajesz w ramach naszego projektu:
• Dowiesz się jak programować i planować rozgrzewkę
• Przedstawię modele rozgrzewkowe
• Czym jest siła mięśniowa rodzaje siły mięśniowej
• Siła ekscentryczna/ trening ekscentryczny
• Siła izometryczna/ trening izometryczny
• Siła maksymalna
• Trening hipertrofii mięśniowej
• Praktyczne zastosowania i wykorzystanie w rehabilitacji i sporcie
• Kontekst siły mięśniowej w rehabilitacji i w sporcie
• Układ nerwowo- mięśniowy- jakie mamy jednostki motoryczne.
• General Adaptation Syndrome- wszystko o regeneracji
• Struktura treningu- z czego składa się dobry framework
• Objętość, intensywność, częstotliwość
• Powtórzenia, serie, tempo TUT, czas przerwy
• RPE RIR
• Ćwiczenia na koordynację i balans mięśniowy
• Periodyzacja i rodzaje.
• Post Activation Potentiation (PAP)

5. STAW KOLANOWY OD TEORII DO PRAKTYKI

Poznasz w teorii i praktyce szczegółową diagnostykę oraz rehabilitację pacjentów z problemami stawu kolanowego.
Od dzisiaj żadna kontuzja stawu kolanowego nie będzie problemem. Szczegółowe protokoły, skuteczna diagnostyka oraz praktyczny trening w poszczególnych fazach fizjoterapii i treningu.
Celem kursu jest wyposażenie uczestników w przekrojową wiedzę na temat stawu kolanowego w ujęciu sportowym. Dowiesz się jak programować trening, dobierać ćwiczenia w ujęciu profilaktyki urazów stawu kolanowego. Chcę wspierać Cię w procesie powrotu do sportu po kontuzji, dlatego na tym szkoleniu powiem Ci jak krok po kroku naprawić problemy z kolanem i jak zapobiegać kontuzjom.

Co dostajesz w ramach naszego projektu:
• Szczegółowa anatomia i biomechanika stawu kolanowego
• Diagnostyka i badanie stawu kolanowego
• Poznasz matryce powrotu do sportu po rekonstrukcji ACL
• Cele i kryteria fazy przedoperacyjnej
• Cele i kryteria fazy wczesnej pooperacyjnej
• Cele i kryteria fazy pooperacyjnej
• Cele i kryteria fazy wstępnego obciążenia
• Cele i kryteria fazy RTR- środkowy ACL
• Cele i kryteria Fazy RTP
• Struktura protokołu RTS.
• Kolano Valgus , kolano Varus
• Czym jest PFPS
• Czym jest ITBS kolano biegacza
• Leczenie zachowawcze i rehabilitacja pooperacyjna w kontuzjach stawu kolanowego
• Nauczysz się jakie są potencjalne przyczyny wystąpienia kontuzji?
• Jakie testy warto wykonać i jakie kryteria spełnić by przejść do kolejnych faz
• Jakie ćwiczenia wykonywać w odpowiednich fazach?
• Profilaktyka urazów stawu kolanowego- jak powinien być zaprogramowany trening by nie doszło do urazu
• Jak programować trening, gdy bolą kolana?
• Jakie ćwiczenia profilaktyczne wykonywać, aby dbać swoje kolana
• Czerwone flagi

7. BIODRO I KRĘGOSŁUP OD TEORII DO PRAKTYKI

Warsztat, w trakcie którego poznasz szczegółową diagnostykę i rehabilitację sportową pacjentów z problemami strukturalnymi oraz funkcjonalnymi kręgosłupa lędźwiowego i stawów biodrowych. Wiele osób odczuwa dyskomfort lub ból w stawie biodrowym, „coś kłuje, strzela, blokuje się”. Problemy z biodrem dotyczą nas wszystkich od amatorów po profesjonalnych sportowców.

Co dostajesz w ramach naszego projektu:
• Szczegółowa anatomia i biomechanika
• Diagnostyka i badanie
• Poznasz praktyczne ćwiczenia, które mają być mocnym fundamentem pod dalszy świadomy rozwój każdego trenera/ terapeuty
• Jak ocenić centralizację stawu biodrowego?
• Poznasz matryce powrotu do sportu
• Czym jest FAI, LBP?
• Czym jest HSI, Snapping hip?
• Jakie są czynniki ryzyka?
• Nauczysz się jakie są potencjalne przyczyny wystąpienia kontuzji?
• Jakie są objawy?
• Czy diagnostyka obrazowa jest potrzebna?
• Jakie są modele, metody postępowania i leczenia?
• Leczenie zachowawcze i rehabilitacja pooperacyjna w kontuzjach
• Profilaktyka urazów jak powinien być zaprogramowany trening by nie doszło do urazu
• Jak programować trening, gdy bolą biodra, kręgosłup?
• Jakie są zależności pomiędzy postawa ciała a ryzykiem pojawienia się epizodu bólowego?
• Jakie ćwiczenia profilaktyczne wykonywać, aby dbać swoje biodra, kręgosłup?
• Jaka progresję ćwiczeń zastosować, aby stopniowo odbudować sprawność funkcjonalna dolnego odcinka kręgosłupa?
• Czerwone flagi
• Dostajesz gotowe narzędzia do użycia od zaraz

9. AKADEMIA BIZNESU

STWÓRZ BIZNES, GABINET, STUDIO TRENINGOWE który działa płynnie i dochodowo bez Twojego stałego nadzoru.

Poznaj proces, który zapewni Ci większe i stabilne przychody ze sprzedaży usług i produktów.
Zyskaj możliwości i wybij się na rynku TRENERA/FIZJOTERAPEUTY! Skorzystaj z indywidualnego wsparcia i gotowego procesu od 0 do prawdziwych zysków ze sprzedaży.
Potrzebujesz sprawdzonych narzędzi, żeby skalować firmę i zarabiać więcej.
Poznasz esencję biznesowej wiedzy, którą wykorzystasz do tworzenia swojej firmy.
Wierzę, że przy pomocy tej wiedzy, Twoja firma będzie prosperować w czasach kryzysowych, jak i stabilnych.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?
Jak oszacować własne oczekiwania finansowe?
Jakie czynniki wziąć pod uwagę w trakcie wyceny swoich usług?
Jak zrobić analizę swojego biznesu?
Jak wybudować markę eksperta?
Jaki wybrać model biznesowy?
Jak analizować konkurencję?
Jak zaprezentować kosztorys klientowi, żeby ten go zaakceptował?
Jak obliczyć stawkę godzinową?
Jak nie konkurować ceną a pokonać konkurencję?
Jak opowiadać o usługach by cena została lepiej odebrana?
Jaki model rozliczeń będzie dla Ciebie najlepszy?
Jak zwiększyć swoje stawki i o ile?
Co zrobić by zwiększyć wartość Twojej usługi?
Jak segmentować swoich odbiorców?
Jak opowiadać o swoim biznesie?
Jak stworzyć OFERTĘ, która przyciągnie uwagę i zainteresowanie Twoich klientów?
Jak dopasować produkt do klienta?

2. KLASYFIKACJA RUCHU- WSPÓŁCZESNA KINEZYTERAPIA

Na przykładach i w praktyce pokazuję, jak zadbać o najważniejsze elementy SPORT SCIENCE. M.in. progresja i regresja ćwiczeń w treningu medycznym. Moduł skupia się nie tylko na czysto metodycznej wiedzy, lecz przede wszystkim praktycznym i skoncentrowanym na atlecie podejściu do nauczania motorycznego w środowisku siłowni, klubu sportowego, boiska, a także kliniki rehabilitacyjnej.

4. POWER DEVELOPMENT- KSZTAŁTOWANIE MOCY I SIŁY EKSPLOZYWNEJ

Omówię proces kształtowania treningu skoczności w framework. Pomogę zrozumieć i uporządkować programowanie treningu mocy. Pokażę czym jest plyometria, jakie są komponenty, czym jest SSC RFD RSI.
Wspólnie rozpiszemy kompleksowy plan pod każdego Twojego klienta, który chce wrócić do sportu po kontuzji.

Dowiesz się czym jest plyometria i jej składowe
• Plyometria – Definicja Podstawy
• Plyometria Rodzaje Ruchów Jump Bound Hop Określenie Kierunku Działania
• Plyometria- NCMJ, CMJ, Double Contact, Dcc, Drop,Depth Jump
• Plyometria- Optymalizacja Transferu, Prewencja Kontuzji SSC, RFD
• Plyometria- SSC Mechanizm Działania I Składowe Czemu Wyżej Skaczesz, Szybciej Biegasz
• Plyometria- Prewencja Kontuzji
• Czym jest siła eksplozywna, startowa, reaktywna i jak je odpowiednio budować w rehabilitacji sportowej i sporcie
• Kontekst mocy i dynamiki w rehabilitacji i w sporcie
• Plyometria jako prewencja kontuzji
• Poznasz ćwiczenia olimpijskiego podnoszenia ciężarów
• Powiem, jak zmierzyć moc i rozwijać ją w treningu
• Czym jest trening balistyczny
• Jak testować moc, deficyt siłowy za pomocą baterii testów.
• Zaawansowane metody kształtowania mocy
• SSC, RSI, RFD
• Wykorzystanie treningu siły mięśniowej jako PAP
• Wykorzystanie innych form treningu jako PAP dla treningu siły mięśniowej
MOC- BATERIA TESTÓW
• Testowanie Mocy, Czym Jest Deficyt Siłowy, Cmj NcmJ
• Jak Zmierzyć Moc- Bateria Testu Cmj Krok Po Kroku
• Ncmj Vs Cmj- Deficyt Siłowy, Jak Ukierunkować Trening
• RSI, SSC- Siła Reaktywna
• DJ 30/40/60- RSI- Ile Musisz Skakać
• Jak Siła Wpływa Na Moc- Siła Reaktywna, Czy Możesz Skakać
• Jak Dobrać Ćwiczenia Plyometryczne, Czy Kazdy Może skakać
• Podsumowanie Matrycy Rsi, Plyo Jak Ułożyć Plan I 4 Bloki Treningowe
Zaawansowane metody kształtowania mocy
• Zaawansowane Metody Kształtowania Mocy
• Gumy + Łańcuchy- Zalety, Korzyści
• Jak Zmierzyć Obciążenie Gum I Łańcuchów- Dopasowanie Do Treningu
• Porównanie- gumy i łańcuchy Co lepsze, co wybrać
• Programowanie Treningu Z Gumami I Łańcuchami- Siła Maksymalna
• Czym jest średni opór od czego zależy, jak wyliczyć?

6. OBRĘCZ BARKOWA

Bóle okolicy barku to 34% dolegliwości z którymi przychodzą do nas klienci. 30% osób aktywnych i nieaktywnych, czyli wszyscy potrzebujemy jakiejś formy rehabilitacji, treningu, a między 15-64 rokiem życia w zdecydowanej większość dotyczy ona aparatu ruchu! Częstość występowania tej kontuzji w populacji ogólnej w ciągu życia wynosi do 67%.
Omówimy przypadki realnych pacjentów z problemami obręczy barkowej. W trakcie warsztatów przedstawimy ustrukturyzowaną metodę wywiadu, badania strukturalnego oraz funkcjonalnego, a także możliwości leczenia danego przypadku klinicznego.

Co dostajesz w ramach naszego projektu:
• Szczegółowa anatomia i biomechanika obręczy barkowej
• Diagnostyka i badanie
• Łopatka prawidłowe ułożenie
• Jak ocenić dyskinezę łopatki i czy ma wpływ na ból barku?
• Centralizacja stawu ramiennego, ocena i korekta
• Poznasz matryce powrotu do sportu
• Czym jest SIS/SAIS i jak to naprawić?
• Czym jest PII, GIRD
• Jakie są czynniki ryzyka?
• Nauczysz się jakie są potencjalne przyczyny wystąpienia kontuzji?
• Jakie są objawy konfliktu podbarkowego?
• Czy diagnostyka obrazowa jest potrzebna?
• Jakie są modele, metody postępowania i leczenia?
• Leczenie zachowawcze i rehabilitacja pooperacyjna w kontuzjach
• Farmakoterapia i jej skuteczność
• Profilaktyka urazów barku- jak powinien być zaprogramowany trening by nie doszło do urazu
• Jak programować trening, gdy bolą barku?
• Jakie ćwiczenia profilaktyczne wykonywać, aby dbać swoje barki?
• Ćwiczenia na stożek rotatorów
• Ćwiczenia mobilizacyjne
• Czerwone flagi
• Dostajesz gotowe narzędzia do użycia od zaraz

8. BLOOD FLOW RESTRICTION TRAINING + TRENING IZOMETRYCZNY + ODNOWA BIOLOGICZNA I REGENERACJA

Poznasz w teorii i w praktyce jak stosować, programować i wdrażać w efektywny sposób trening izometryczny do planów treningowych I rehabilitacji swoich sportowców. Omówimy, jak zadbać o prawidłową regenerację by przyspieszyć proces powrotu do sportu. Dowiesz się czym jest BFR i jak można go zastosować w rehabilitacji sportowej i przygotowaniu motorycznym.
Zobacz jak stosować, programować i wdrażać w efektywny sposób trening izometryczny do planów treningowych I rehabilitacji swoich sportowców. Dowiesz się m.in. w jaki sposób dzielimy skurcze izometryczne – jak widzi to nauka, a jak strona praktyczna. W jaki sposób możemy je testować, poznasz złoty standard testowania, ale przede wszystkim jak analizować uzyskane wyniki i na ich podstawie właściwą drogę w ich programowaniu.

10. EGZAMIN

By uzyskać tytuł trenera medycznego, specjalizacja fizjoterapia w sporcie należy zdać egzamin końcowy.

Składa się z 2 części
• Test teoretyczny
• Zaliczenia praktycznego z pozyskanej wiedzy
E-learning - platforma edukacyjna
Dodatkowo studenci otrzymują dostęp do interaktywnej platformy na której mają dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych w ramach studiów podyplomowych.
✔Szkolenie + ebook WSPÓŁCZESNA DIAGNOSTYKA REPs POLSKA punkty CPD
✔Szkolenie AKADEMIA BIZNESU (6 szkoleń z lekcjami w formie nagrań wideo ponad 100 lekcji)
✔Szkolenie ACLR od teorii do praktyki
✔Szkolenie PROGRAMOWANIE I KSZTAŁTOWANIE SIŁY
✔Szkolenie STAW BIODROWY OD A DO Z
✔Szkolenie PERIODYZACJA W REHABILITACJI
✔Szkolenie Jak w 5 krokach zabezpieczyć bark przed kontują?
✔Szkolenie IZOMETRIA: Klucz do Skutecznego Treningu i Rehabilitacji
✔Szkolenie Kolano biegacza (ITBS). Od diagnostyki do rehabilitacji
✔Szkolenie PFPS- jak ćwiczyć bez bólu kolan
✔Dostęp do programu SHERLOCK TALKING - praktyczne artykuły zawsze na mailu
Po każdym zjeździe uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa (łącznie otrzyma 9 certyfikatów+ świadectwo ukończenia studiów podyplomowych)

W skrócie połączę nowoczesną naukę z praktyką kliniczną i obalimy mity. Sukces jest za rogiem wystarczy, że się zapiszesz.. Dostarczę Ci masę praktycznych wskazówek, znawykujemy twoją matrycę, czynności i włączymy modele które działają. Dzięki temu będziesz efektywniejszym, lepszym trenerem, fizjoterapeutą.
Ile warte są studia podyplomowe?
Wartość materiałów, które otrzymujesz to +25 000 PLN.

10 wypełnionych po brzegi wiedzą teoretyczną i praktyczną zjazdów weekendowych. Każdy zjazd to koszt 1500 zł (w cenie regularnej) zjazd bonusowy, gratisowy, systematyzujący wiedzę przed egzaminem!
✅dostęp do platformy edukacyjnej- wartość ponad 10 387 zł (dostęp na rok)
konkretną wiedzę, z gotowymi narzędziami, które oszczędzają czas i pieniądze, skrócenie ścieżki dochodzenia do sukcesu
✅Możliwość stałego kontaktu. Grupa tylko dla studentów (tu możesz się z nami konsultować, jeśli będziesz mieć pytania/problemy/rozterki).
✅Dostęp do aplikacji mobilnej. Teraz wszystkie pytania, schematy, matryce, masz w kieszeni zawsze przy sobie.
Zadania rozwijające biznes-otrzymasz dedykowane zadania, które ulepszą Twoje umiejętności biznesowe: sprzedaż, marketing, delegowanie, innowację. To zadania, które pozwolą Ci zwrócić uwagę na kluczowe elementy rozwoju biznesu. Spojrzeć na nie nieco inaczej, ulepszyć.
Konsultacje z ekspertem tylko dla uczestników, podczas których będzie możliwość indywidualnych pytań (Wartość: bezcenne)
Szablony, checklisty i gotowe schematy pracy z klientem.
Notatki z najważniejszymi punktami z artykułów.
Webinary LIVE, na których możesz zadawać pytania
Prywatny komunikator
Prezentacje z graficznym podsumowaniem
Co po studiach?
Po studiach podyplomowych będziesz mógł:
● Pracować jako trener medyczny w prywatnej klinice medycznej
● Pracować jako trener medyczny w szpitalu
● Pracować jako trener medyczny w studio treningowym
●Współpracować z innymi specjalistami, tj. z fizjoterapeutą, dietetykiem itd.
● Prowadzić klientów online i zmieniać ich życie na lepsze
● Prowadzić własny gabinet/ studio treningowe
● Pomagać ludziom zadbać o zdrowie i sylwetkę
● Dobrze zarabiać, robiąc to, co lubisz = wolność finansowa

Trener medyczny, inaczej terapeuta ruchowy lub trener terapeutyczny, po ukończeniu studiów posiada solidne podstawy z zakresu anatomii, fizjologii, biomechaniki oraz funkcjonowania organizmu ludzkiego. Jest również wykwalifikowany w rozpoznawaniu i reagowaniu na urazy oraz przeciążenia układu ruchu. 

W swojej pracy, trener medyczny stosuje holistyczne podejście do zdrowia pacjenta, personalizując ćwiczenia, obciążenia i plany treningowe, aby sprostać unikalnym wymaganiom każdej osoby.

KADRA

Nazywam się Kamil Malinowski i miło mi, że do mnie trafiłeś. Jeśli interesujesz się rozwojem, to jesteś we właściwym miejscu – jako wykładowca akademicki w Warszawie, konsultant, trener i terapeuta pomagam ludziom i organizacjom osiągać zamierzone cele osobiste i zawodowe.

W trakcie pracy jako wykładowca akademicki, zauważyłem, że wiedzy na temat podstaw projektowania ram rehabilitacji sportowej (FRAMEWORK) najbardziej potrzebują osoby, które na co dzień specjalizują się właśnie w tym obszarze. Znajomość matryc albo prostych zasad oszczędza wtedy masę czasu i nerwów. 

W ciągu ostatnich lat z mojej pomocy skorzystało kilkaset fizjoterapeutów i trenerów w całej Polsce. Szkoliłem i tworzyłem protokoły rehabilitacji sportowej, szkolenia dla właścicieli małych i dużych klinik, siłowni, ale też wielkie korporacje, m.in. Forum Media Polska, Benefit Systems, PTAK WARSAW EXPO, REPs Polska, i wiele innych.
Żeby wiedza na temat fizjoterapii sportowej stała się jeszcze
bardziej dostępna, wydałem 12 książek, regularnie prowadzę
wykłady na uczelniach wyższych, stworzyłem kursy online na
ten temat.

OPŁATY

Wartość studiów podyplomowych, które otrzymujesz💰: +25.000 PLN

Fizjoterapia w sporcie- trener medyczny

W ŚRODKU OTRZYMUJESZ

10 praktycznych zjazdów na uczelni
2 semestry
✅ Platforma edukacyjna
280 godzin dydaktycznych
świadectwo ukończenia studiów podyplomowych i 9 certyfikatów ukończenia
+11 dodatkowych szkoleń e-learning
studia prowadzone przez wykształconych naukowców
interdyscyplinarny rozwój życiowy i zawodowy
✅ wizyta studyjna
✅ Wsparcie  i spotkania Q&A
✅Szablony umów i regulaminów
✅ Zadania rozwijające biznes
✅ Dostęp do aktualizacji
✅ Listy kontrolne
✅ Liczne prezentacje
2 750 PLN
za jeden semestr
0 zł wpisowe

*Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 5 rat.

Inne szkolenia to koszt:
16.000-21.000 PLN

W ŚRODKU OTRZYMUJESZ

❌ kilka dni szkoleniowych
❌ brak dodatkowych materiałów
❌ Zwykły certyfikat szkoleniowy bez wartości
❌ szkolenie prowadzone przez teoretyków- wieje hipnotyzującą nudą
❌ brak przełożenia w Twoim biznesie
❌Poleganie na zgadywaniu
❌Przepalone $ na nietrafione decyzje
❌ ​​Samotność na drodze biznesowej

CENA kursu 16.000-21.000 PLN

FIZJOTERAPIA W SPORCIE- TRENER MEDYCZNY
Studia podyplomowe powstały z myślą o fizjoterapeutach i trenerach, którzy chcą zyskać aktualną wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego rozwijania zaplecza wiedzy i biznesu.
2 750 PLN
za jeden semestr
0 zł wpisowe

*Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 5 rat.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Aplikuj na studia 
FIZJOTERAPIA W SPORCIE- TRENER MEDYCZNY | WARSZAWA
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 przez Kamil Malinowski
graduation-hat